Bize Ulaşın

COATEK AKADEMİ
Folkart Towers A Blok Kat: 26 D:2601
35530 Bayraklı / İzmir / Türkiye
 
Telefon: +90 232 218 00 33
GSM: +90 535 240 58 60
Faks: +90 232 532 00 36
E-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

EĞİTİM TAKVİMİ

Coatek Akademi ve Lisansör Partneri INSIGNI FZE tarafından düzenlenen SSPC eğitimleri:

 

Coatek Akademi olarak;

Tüm Orta Doğu, Afrika ve Hindistan SSPC lisansörü partnerimiz Insignia ile birlikte düzenlediğimiz eğitimlerimiz: 

 

1- SSPC PCI LEVEL 1, 2 ve 3:

SSPC PCI eğitimleri, konusunda uzman, yüksek tecrübe sahibi Türk eğitmenlerimiz tarafından, genel katılım yada firma içi (in-house) olarak verilebilmektedir.

Bu eğitim, Level 1 ve Level 2 konularının tamamını kapsamakta ve toplam 1 hafta (5 gün) sürmektedir. Eğitim sonunda bir "Kurs Sınavı" yapılır ve başarılı katılımcılara Level 1 Sertifikası verilir.

Yeterli ön koşulları sağlayabilen ve direk olarak SSPC PCI Level 2 sertifikası almak isteyen katılımcılar, 6. Gün Level 2 "Sertifikasyon" sınavına girerek, başarılı olduklarında, direk olarak Level 2 sertifikası almaya hak kazanırlar.

Kursu başarı ile tamamlayan ancak direk Level 2 'ye başvurmayan katılımcılar, daha sonra gerekli ön koşulları sağlayabildiklerinde "Sadece sınava girerek" başarılı olduklarında sertifikalarını Level 2'ye yükseltebilirler.

 

Eğitimlerimiz Türkçe olarak verilmekte ve eğitim sonrası sınavların tamamı Türkçe  yapılmaktadır.

 

Level 3 sertifikasyonu ise, ön koşulların sağlanabilmesi durumunda sadece sınav ile, yeterli başarının sağlanması durumunda yapılabilmektedir. Sınav İngilizce olup, yazılı şeklindedir.

 

2- Diğer SSPC Eğitimlerimiz:

 

PCI kursu dışında, Lisansör partnerimiz Insignia ile birlikte Türk yada yabancı eğitmenlerimiz ile, C7, C12, ATT, Thermal Spray, CCI, C1, C2 ve PCS sınıflarını da, talep doğrultusunda açabilmekteyiz.

 

Bu eğitimlerimizde yabancı eğitmenler için eğitim dili İngilizce olup, çeviri kurs sırasında simultane olarak yapılmaktadır. Sınav dili ise, SSPC'ye bağlı olarak Türkçe yada İngilizce olabilmektedir.

Bir Kursa Kaydolun!

SSPC

Eğitimleri:   

 

Kayıt Formu 

Lütfen link’teki Kayıt Formunu bilgisayarınıza indirerek doldurunuz. İmzalı taranmış bir kopyasını formda yer alan mail adresine gönderiniz.

Deneyim Formu

Level 2 sınavına girebilmek için linkteki Deneyim Formunu doldurduktan sonra, imzalı ve taranmış halini, E-Posta ile  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine gönderiniz.Formun tamamının doldurulması, işyeri sayısı birden fazla ise, 3. ve 4. Sayfalardaki work experience kısmının kopyalanarak çoğaltılması gereklidir. Lütfen referans bölümlerinde boş yer bırakmayınız. 

 


Akademi

Eğitimleri 

 

Akademi Eğitim Talep Formu 

Akademi eğitimlerimizden faydalanmak için, Ek'teki Akademi Eğitim  Talep Formu ile taleplerinizi  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine gönderebilirsiniz.

Eğitmenlerimizle Tanışın!

Safari

M. Deniz TOK

Kimya Müh. (ODTÜ)

Coatek Akademi Kurucusu ve Egitmeni

Safari

Gülnur TOK

Petrol ve Doğalgaz Müh. (İTÜ)

Coatek Akademi Kurucusu ve Egitmeni

 

Face Book